Prodaja stanova Novi Sad – Četvorosoban stan 89m², parking, prvi sprat, gasno grejanje, odlična lokacija
pregledajte 15 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Novi Sad – Telep – - |
| Adresa | Milana Konjovića |
| stan površina | 89m² |
| Sobe | 4,0 (Četvorosoban) |
| Terase | Terasa + Lodja |
| Sprat | 1 od 2 spratova, |
| Grejanje | gas |
| Stanje | u izgradnji |
| Garaža / Parking | 1 X Parking |
| Dodatno | |
| Cena | 168.300€ [ 1891 €/m² ] |
| Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je ekstra prostran četvorosoban stan površine 89.8m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i velikoj kvadraturi. Stan je izuzetno svetao i orijentisan na tri strane (jug, istok, zapad), što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Useljiv je odmah i prodaje se kao prazan, što budućem vlasniku daje mogućnost uređenja po sopstvenim željama. Struktura stana: • Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (cca 35m²) • Tri spavaće sobe • Kupatilo • Dodatni toalet • Terasa Dodatne prednosti: • Parking mesto uključeno u cenu (numerisano uz stan) • Grejanje na gas • Internet instalacije • Pogled na ulicu i dvorište • Funkcionalan i porodičan raspored Stan je u procesu uknjižavanja i prodaje se direktno od vlasnika. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Odlična lokacija omogućava brz pristup svim važnim sadržajima – školama, prodavnicama, javnom prevozu i ostalim sadržajima neophodnim za svakodnevni život. Ključne reči: prodaja stanova, prodaja stanova Novi Sad, četvorosoban stan, parking mesto, gasno grejanje, prvi sprat, odlična lokacija, nekretnine Novi Sad, porodičan stan, stan Novi Sad prodaja. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina. Interfon, Internet, Kablovska, Može na kredit Odmah useljiv U fazi knjiženja | |