Dvosoban stan u izgradnji sa parking mestom,Surčin
pregledajte 3 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Surčin – Surčin Centar – Surčin (mesto) |
| Adresa | |
| stan površina | 38,54m² |
| Sobe | 2,0 (Dvosoban) |
| Terase | |
| Sprat | 2 od 2 spratova, |
| Grejanje | ta |
| Stanje | novogradnja |
| Garaža / Parking | 1 X Parking |
| Godina gradnje | 2025 |
| Dodatno | |
| Cena | 96.000€ [ 2490 €/m² ] |
| ID 1370 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 38.54 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, hodnika, spavaće sobe i lođe. Vrhunska izolacija i podno grejanje je ono što ovom stanu daje toplotu i u najhladnijim danima. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Planiran završetak radova je krajem 2026. Broj posrednika u registru 1667. Klima, Nije prizemlje | |
| ID nekretnine | 228937 |
| Izmena | 19.04.2026 |
| Ažuriran | 22.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/surcin-stan-prodaja-96000eur-38.54m2-dvosoban-228937 |
Kontakt
Ambijent Nekretnine
Inđija
Adresa: Kralja Petra I 9
Broj u registru: 1667