POVOLJNO!! VRDNIK BANJA, LUKSUZAN STAN, TROSOBAN, 93m2, PARKING
pregledajte 8 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Vrdnik – – - |
| Adresa | |
| stan površina | 93m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 3,0 (Trosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 1 od 3 spratova, · sa Liftom |
| Grejanje | podno |
| Stanje | novogradnja |
| Garaža / Parking | 1 X Parking |
| Dodatno | |
| Cena | 159.000€ [ 1709 €/m² ] |
| ID 226 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju fenomenalan, luksuzan stan u srcu Vrdnika. Odmah useljiv. Po strukturi je trosoban, površine 93m2. Nalazi se u mirnom, zelenom delu banje, u blizini centra, škole, vrtića, SPA i wellness centara, sportskih terena i termalnih bazena. Idealno za život, odmor ili rad na daljinu. Vrhunski kvalitet materijala i izgradnje ️ Raspored: – Prostran dnevni boravak sa velikim staklenim portalom – Dve spavaće sobe – Kuhinja – Kupatilo + odvojeni toalet – Velika terasa – Parking mesto u dvorištu (uključeno u cenu) Grejanje: Podno grejanje na gas Vlastiti gasni kotao ️Karakteristike zgrade i stana: Aluminijumska stolarija Električne roletne Keramika I klase Ograđeno dvorište sa kapijom na daljinsko upravljanje Parking mesto u dvorištu Visok kvalitet gradnje i izolacije Mogućnost kupovine putem stambenog kredita! Nalazi se na 1 spratu zgrade od 3 sprata Uredno vlasništvo. Cena je 159.000eur +3% agencijska provizija Za više informacija i zakazivanje gledanja, pozovite nas na: 061/300-99-59 Aurora 369 Nekretnine Registarski broj posrednika 1971 Klima, Nije prizemlje Nije poslednji sprat Može na kredit Odmah useljiv Gradska kanalizacija | |
| ID nekretnine | 208716 |
| Izmena | 25.12.2025 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/stan-prodaja-povoljno-159000eur-93m2-trosoban-208716 |
Kontakt
Aurora 369 Nekretnine
Irig
Adresa: Ive Lole Ribara 65
Broj u registru: 1971