EKSKLUZIVNA PONUDA! ZLATIBOR. ODLIČAN GRAĐEVINSKI PLAC, JELENA ANŽUJSKA
pregledajte 1 slika
| Vrsta | plac – prodaja |
| Lokacija | Zlatibor – Širi centar – - |
| Adresa | |
| plac površina | 2300m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Cena | 510.000€ [ 221 €/m² ] |
| EKSKLUZIVNA PONUDA, samo u našoj agenciji ova fenomenalna prilika. ID 364 Agencija AURORA 369 nekretnine daje u prodaju izuzetan građevinski plac na prestižnoj lokaciji Zlatibora, u mirnom i ekskluzivnom naselju Jelena Anžujska. Ova jedinstvena nekretnina obuhvata prostranih 2.256 m² zemljišta, sa impresivnim frontom od 66 metara (dimenzije približno 34x66 m), što pruža izvanredne mogućnosti za izgradnju. Idealan za realizaciju Vaših snova o luksuznoj vili, hotelskom kompleksu ili više stambenih jedinica, ovaj plac nudi savršenu kombinaciju privatnosti i blizine svim glavnim sadržajima Zlatibora. Lokacija garantuje mir i prirodno okruženje, dok je istovremeno odlično povezana sa centrom, pružajući udobnost i funkcionalnost. Ovo je vrhunska investiciona prilika na jednoj od najtraženijih planinskih destinacija. Ne propustite šansu da postanete vlasnik dela zlatiborske idile i kreirate prostor po svojoj meri. Za sve dodatne informacije o lokaciji i detaljima, molimo Vas da nas slobodno kontaktirate. Poštovani klijenti u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nekretnina i sa opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju. Za više informacija i zakazivanje gledanja pozovite nas na 061/300-99-59 Agencija AURORA 369 nekretnine Registarski broj posrednika 1971 Gradska kanalizacija | |
| ID nekretnine | 222850 |
| Izmena | 01.04.2026 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/siri-centar-plac-prodaja-510000eur-2300m2-222850 |