PRODAJE SE KUĆA 660m² – ŠIRI CENTAR JAGODINE
pregledajte 23 slika
| Vrsta | kuca – prodaja |
| Lokacija | Jagodina – Širi centar – - |
| Adresa | |
| kuca površina | 660m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Grejanje | ta |
| Podrum | Podrum |
| Dodatno | |
| Cena | 230.000€ [ 348 €/m² ] |
| Na prodaju prostrana porodična kuća površine 660m², smeštena u mirnom delu šireg centra Jagodine, idealna za život višečlane porodice, kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora, ili investiciju. Širi centar Jagodine – odlična povezanost sa svim delovima grada, u blizini škola, marketa, zdravstvenih ustanova... Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999 , 00381 69 1 222 999 Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i praznicima! Može kompenzacija Može zamena Odmah useljiv | |
| ID nekretnine | 210702 |
| Izmena | 21.11.2025 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/siri-centar-kuca-prodaja-230000eur-660m2-210702 |
Kontakt
KARDINAL RESIDENCE doo Jagodina
Jagodina
Adresa: Kneginje MIlice 23/4/3
Broj u registru: 2006