Dedinje, Beli dvor, novogradnja

pregledajte 12 slika
Bild 2181085
Bild 2181086
Vrsta stan , Prizemlje – prodaja
Lokacija Beograd – Savski venac – Dedinje
Adresa Slavka Ćuruvije
stan površina 70m²
Sobe 2,0 (Dvosoban)
Kupatila 1 kupatila
Terase Terasa
Sprat Prizemlje od 2 spratova
Grejanje gas
Garaža / Parking 1 X Parking
Dodatno
Cena 230.000€ [ 3285 €/m² ]
Funkcionalan stan na izvanrednoj lokaciji. Parking mesto uz stan. Stan se nalazi u maloj zgradi na tri nivoa. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
ID nekretnine 218944
Izmena 11.04.2026
Ažuriran 12.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/savski-venac-stan-230000eur-70m2-dvosoban-218944
Kontakt
Megastan nekretnine
Megastan nekretnine
Beograd
Adresa: Takovska 36
Broj u registru: 298
Pošalji upit