Autokomanda, Maleška
pregledajte 12 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Savski venac – Savski venac lokacija – Savski venac |
| Adresa | Maleška |
| stan površina | 38m² |
| Sobe | 2,0 (Dvosoban) |
| Terase | |
| Sprat | 1 od 1 spratova, |
| Grejanje | TA peć |
| Podrum | Podrum |
| Dodatno | |
| Cena | 159.900€ [ 4207 €/m² ] |
| Prodaje se renoviran i namešten stan sa jednom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom i prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom. U kupatilo se ulazi iz spavaće sobe ali postoji mogućnost prepravke kao i izlaska na tavanski prostor iznad stana čime se dobija duplex. Parking ispred uzgrade obezbeđen za stanare. Uz stan ide podrum. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo. Agencijska provizija 2%. | |
| ID nekretnine | 202207 |
| Izmena | 05.05.2026 |
| Ažuriran | 22.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/savski-venac-stan-159900eur-38m2-dvosoban-202207 |
Kontakt
Beli grad nekretnine
Beograd
Adresa: Bulevar Mihajla Pupina 3/4
Broj u registru: 759