Rakovica - Marička, 64m2

pregledajte 10 slika
Bild 2298901
Bild 2298902
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Beograd – Rakovica – Rakovica lokacija – Rakovica
Adresa Marička
stan površina 64m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Sobe 3,0 (Trosoban)
Terase Terasa
Sprat 3 od 3 spratova,
Grejanje etažno
Stanje renoviran
Garaža / Parking 1 X Parking
Podrum Podrum
Dodatno
Cena 148.000€ [ 2312 €/m² ]
Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja, osnovne škole i autobuskog stajališta. Stan ima uradjenu galeriju (16m2) koja nije uknjižena u kvadraturu stana, i može poslužiti kao spavaći deo s obzirom da ima ugrađen veliki krovni prozor. Nalazi se 70m od glavne ulice, što omugućava miran boravak. Uknjižen. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju - pravnu sigurnost uz tim advokata pri izradi Predugovora i Ugovora, overu kod Javnog beležnika (troškove overe kod notara plaća kupac) - odjavu prodavca - prijavu kupca (porez na prenos apsolutnih prava i porez na imovinu, infostan, struja, telefon, kablovska) R-ID: #3619 Interfon, Klima,
ID nekretnine 229320
Izmena 26.04.2026
Ažuriran 12.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/rakovica-stan-prodaja-148000eur-64m2-trosoban-229320
Kontakt
IMOVINA PLUS d.o.o
IMOVINA PLUS d.o.o
Beograd
Adresa: Ilije Garašanina br. 39/1
Broj u registru: 1000
Pošalji upit