Stan u izgradnji
pregledajte 1 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Jagodina – Pivara – - |
| Adresa | |
| stan površina | 54m² |
| Sobe | |
| Terase | |
| Sprat | 3 od 7 spratova, |
| Grejanje | |
| Dodatno | |
| Cena | 83.160€ [ 1540 €/m² ] |
| Stan u izgradnji. cena je 1400e/m2 + PDV | |
| ID nekretnine | 209931 |
| Izmena | 11.09.2025 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/pivara-stan-prodaja-u-izgradnji-83160eur-54m2-209931 |
Kontakt
KARDINAL RESIDENCE doo Jagodina
Jagodina
Adresa: Kneginje MIlice 23/4/3
Broj u registru: 2006