Glogonjski rit, dvorište, uknjiženo

pregledajte 15 slika
Bild 2305757
Bild 2305758
Vrsta stan , Prizemlje – prodaja
Lokacija Beograd – Palilula – Padinska Skela
Adresa Glogonjski rit
stan površina 53m²
Sobe 1,5 (Jednoiposoban)
Kupatila 1 kupatila
Terase
Sprat Prizemlje
Grejanje etažno
Dodatno
Cena 70.000€ [ 1320 €/m² ]
U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija, parket, uvedeno je etažno grejanje. Gradski vodovod i kanalizacija. Vlasnik ima pravo na korišćenje ograđenog dvorišta od oko 10 ari, na kome se nalazi ozidana garaža sa letnjom kuhinjom. Manji dekorativni ribnjak i ozidani bazen. Naselje je uređeno, nedaleko od Borče, prema Padinskoj skeli. Udaljeno je oko 3km od Zrenjaninskog puta i Pupinovog mosta. Gradski prevoz br.106 direktno sa Bogoslovije. U blizini nekoliko marketa. U naselju se grade sportski tereni i hotel. Nedaleko od naselja uskoro će biti otvorena trasa auto-puta Vinča - Zrenjanin. Niski režijski troškovi. Pogodan za stanovanje ali i za beg od gradskog života. Za svaku preporuku. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.
ID nekretnine 229936
Izmena 06.05.2026
Ažuriran 22.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/palilula-stan-70000eur-53m2-jednoiposoban-229936
Kontakt
Megastan nekretnine
Megastan nekretnine
Beograd
Adresa: Takovska 36
Broj u registru: 298
Pošalji upit