Borča, plac 60a

pregledajte 3 slika
Bild 2018894
Bild 2018895
Vrsta plac – prodaja
Lokacija Beograd – Palilula – Borča – Borča I
Adresa Ravničarska
plac površina 6000m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Cena 450.000€ [ 75 €/m² ]
Na prodaju plac u Borči, poljoprivredno zemljište. Ukupna površina parcela 90 ari, od kojih se prodaje deo u komadu od 60ari. Plac se nalazi u neposrednoj blizini Knez Petrol pumpe i Rode Borča. Sa dve strane placa su asfaltirane ulice. Plac može imati široku primenu, kako za stanovanje tako i za privrednu delatnost. Ravan, uknjižen. Agencijska provizija 2%
ID nekretnine 203163
Izmena 19.05.2026
Ažuriran 24.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/palilula-plac-450000eur-6000m2-0-0-soba-203163
Kontakt
Beli grad nekretnine
Beli grad nekretnine
Beograd
Adresa: Bulevar Mihajla Pupina 3/4
Broj u registru: 759
Pošalji upit