Na prodaju stan na Kopaoniku, 32m2
pregledajte 13 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Kopaonik – Okolina – - – Lisina |
| Adresa | |
| stan površina | 32,02m² |
| Sobe | 1,0 (Jednosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 2 od 5 spratova, · sa Liftom |
| Grejanje | norveški radijatori |
| Stanje | novogradnja |
| Dodatno | |
| Cena | 58.000€ [ 1811 €/m² ] |
| ID 1347 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Jednosoban stan površine 32,02 m2, funkcionalno uređen i kompletno opremljen, idealan za odmor ili kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, kupatila i sobe u kojoj se nalaze bračni krevet i sofa na razvlačenje, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i udoban boravak. U blizini se nalazi Maxi prodavnica i restoran Čardak. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu, kako za lične potrebe, tako i za turistički najam. Agencijska provizija je 2% od kupoprodajne cene. Broj u registru posrednika: 1667.TV, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Internet, Kablovska, Nije prizemlje Nije poslednji sprat Odmah useljiv Neuknjiživ Bazen Topla voda | |
| ID nekretnine | 227594 |
| Izmena | 03.04.2026 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/okolina-stan-58000eur-32.02m2-jednosoban-227594 |
Kontakt
Ambijent Nekretnine
Inđija
Adresa: Kralja Petra I 9
Broj u registru: 1667