PRODAJA KUĆE – ČORTANOVCI | ODLIČNA LOKACIJA
| Vrsta | kuca – prodaja |
| Lokacija | Inđija – Okolina – - – Čortanovci |
| Adresa | |
| kuca površina | 152m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Grejanje | |
| Dodatno | |
| Cena | 51.500€ [ 338 €/m² ] |
| PRODAJA KUĆE – ČORTANOVCI | ODLIČNA LOKACIJA *Na prodaju porodična kuća u mirnom i uređenom delu Čortanovaca, idealna za porodičan život ili kao investicija. *Kuća se nalazi na placu površine 4 ara, sa ukupno 152 m² stambenog prostora, pažljivo raspoređenog na više nivoa: *Prizemlje: – Prostrana dnevna soba sa trpezarijom – Izdvojena kuhinja – Kupatilo *Sprat: – Četiri komforne sobe – Terasa *Dodatno: – Podrum (idealan za ostavu ili radionicu) *Lokacija je jedna od glavnih prednosti ove nekretnine – kuća se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od centra sela, škole, vrtića, autobuske stanice, doma zdravlja i prodavnica, što je čini savršenim izborom za porodičan život bez kompromisa. *Mirno okruženje, dobra povezanost i funkcionalan raspored prostorija čine ovu nekretninu odličnom prilikom na tržištu. Za više informacija i zakazivanje gledanja – kontaktirajte odmah. Agencija Dva zvona +381648960226 | |
| ID nekretnine | 229418 |
| Izmena | 27.04.2026 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/okolina-kuca-51500eur-152m2-sestosoban-229418 |
Kontakt
DVA ZVONA 1963 NEKRETNINE
Novi Sad
Adresa: Jevrejska 16 Lok. I/1
Broj u registru: 1472