Novi Beograd, Fontana - Pariske komune, 77m2

pregledajte 12 slika
Bild 2294964
Bild 2294965
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Beograd – Novi Beograd – Fontana i Hala sportova – Fontana
Adresa Pariske komune
stan površina 77m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Sobe 2,0 (Dvosoban)
Terase Terasa + Lodja
Sprat 9 od 9 spratova, · sa Liftom
Grejanje centralno
Garaža / Parking 1 X Parking
Godina gradnje 1964
Dodatno
Cena 214.900€ [ 2790 €/m² ]
Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2.0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, prodaje se funkcionalan i svetao stan u ulici Pariske Komune. Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta. Odlikuje ga odličan raspored i ima potencijal za adaptaciju u komforan dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, kuhinje, prostrane spavaće sobe, kupatila, kao i jedne zastakljene lođe i dve terase, koje dodatno doprinose osećaju prostora i pružaju lep pogled. Stan je u izvornom, očuvanom stanju, što budućim kupcima ostavlja mogućnost uređenja po sopstvenim željama. Spoljašnja stolarija je promenjena, ostatak stana zahteva renoviranje. Zgrada je dobro održavana, sa dva lifta, a stanarima je na raspolaganju i pripadajući (obezbeđen) parking oko zgrade. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica, pijace, kao i više linija gradskog prevoza. Odlična prilika kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija. Uknjižen na 62m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent Ana Čortan Interfon, Klima, Nije prizemlje Izvorno stanje. Stara gradnja. Gradska kanalizacija
ID nekretnine 229104
Izmena 20.05.2026
Ažuriran 23.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/novi-beograd-stan-214900eur-77m2-dvosoban-229104
Kontakt
MOJ KVADRAT D.O.O.
MOJ KVADRAT D.O.O.
Beograd
Adresa: Beogradska 71/II
Broj u registru: 167