Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska, 150m2

pregledajte 20 slika
Bild 2105399
Bild 2105400
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Pančevo – Misa – -
Adresa Bokokotorska
stan površina 150m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Sobe 4,0 (Četvorosoban)
Terase Terasa + Lodja
Sprat 3 od 3 spratova,
Duplex Duplex stan
Grejanje podno
Garaža / Parking 1 X Parking
Godina gradnje 2013
Dodatno
Cena 135.000€ [ 900 €/m² ]
Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska 4.0, 150m2 (terasa i lođa 10m2), 3/3, podno grejanje, interfon, parking Izuzetno funkcionalan stan na prodaju u Pančevu, novije gradnje, u zgradi sa malo stanova. Stan je dupleks i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, terase i lođe. U blizini je škola, Dom zdravlja, prodavnice, prevoza. Izuzetna prilika za porodicu sa decom. Prodaje se namešten! Ima pripadajući parking. Uknjižen na 82m2. Ukupna stvarna merena kvadratura iznosi 150m2. Agencijska provizija 2%. Agent Verica Simović: 060/30-37-997 (licenca br. 2280) Nije prizemlje
ID nekretnine 211805
Izmena 10.10.2025
Ažuriran 19.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/misa-stan-135000eur-150m2-cetvorosoban-211805
Kontakt
MOJ KVADRAT D.O.O.
MOJ KVADRAT D.O.O.
Beograd
Adresa: Beogradska 71/II
Broj u registru: 167
Pošalji upit