Loznica, Centar, starija kuća na lokaciji pogodnoj za gradnj
pregledajte 17 slika
| Vrsta | kuca – prodaja |
| Lokacija | Loznica |
| Adresa | Kneza Mihaila |
| kuca površina | 115m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Grejanje | |
| Dodatno | |
| Cena | 140.000€ [ 1217 €/m² ] |
| Loznica, Centar, starija kuća na lokaciji pogodnoj za gradnju, 5,26a .. / nedaleko od najužeg centra, ulica Kneza Mihaila, 200m od Opštine (Mala Meraja), kuća iz 1956 god, dvorište, zelenilo, parking, garaža, podrumi i ekonomske prostorije, 2 terase, EG, alu radijatori, blizina prevoza, prodavnica, pošte, vrtića, škola, crkve.., 115m2 bruto + 73m2 garaže, plac 5,26 ari, lokacija pogodna za gradnju, uknjiženo .. .. video klip: https://youtu.be/bMlM5_8f8B4 .. .. AGENCIJSKA PROVIZIJA 2% .. | |
| ID nekretnine | 206718 |
| Izmena | 18.09.2025 |
| Ažuriran | 18.09.2025 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/loznica-kuca-140000eur-115m2-cetvorosoban-206718 |
Kontakt
Elegant nekretnine
Beograd
Adresa: Lamartinova 36, 11000, Vračar
Broj u registru: 224