Na prodaju salaš kod Bečeja – idealna prilika za obnovu i život u prirodi!
pregledajte 19 slika
| Vrsta | kuca – prodaja |
| Lokacija | Bečej – – - |
| Adresa | |
| kuca površina | 270m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Grejanje | |
| Dodatno | |
| Cena | 61.800€ [ 228 €/m² ] |
| Na prodaju salaš kod Bečeja – idealna prilika za obnovu i život u prirodi! *Na samo 300 metara od asfaltnog puta, u mirnom i zelenom okruženju, prodaje se nekadašnji etno salaš koji svojim potencijalom čeka novog vlasnika. * Osnovne karakteristike: *Ukupna površina placa: 233 ara *Stambena zgrada: oko 145 m² *Pomoćni objekti: 42 m² i 83 m² *Infrastruktura: trofazna struja, gradski vodovod *Salaš je trenutno napušten i zahteva temeljno renoviranje, ali pruža ogroman potencijal – bilo da želite da ga pretvorite u porodično domaćinstvo, seosko turističko imanje ili da razvijete proizvodnju povrća u plastenicima i ostvarite stabilan prihod. *Nekada lepo uređen i poznat etno salaš, danas nudi savršenu priliku za one koji žele da udahnu novi život imanju i uživaju u prirodi, miru i prostranstvu. Za sve dodatne informacije pozovite: ***Agencija Dva zvona 1963*** +38165 933 0044 For Sale: Farmstead near Bečej – A Unique Opportunity for Renovation and Country Living! *Just 300 meters from the main road, in a peaceful rural setting, this former ethno farmstead is now available for purchase. With some renovation, it can once again shine as a charming country estate or business venture. *Property details: *Total land area: 23,300 m² (233 ares) *Main residential house: approx. 145 m² *Auxiliary buildings: 42 m² and 83 m² *Utilities: three-phase electricity, city water supply *The property is currently abandoned and requires thorough renovation, but it offers huge potential – whether you envision it as a private family home, a countryside retreat, an agritourism project, or for greenhouse vegetable production and other business activities. *Once a beautifully arranged and well-known ethno farmstead, today it offers a perfect opportunity for someone ready to bring it back to life and enjoy the peace, space, and charm of the countryside. For more information, call: ****Agency Dva zvona 1963*** +381 65 933 0044 | |