NA PRODAJU – KUĆA U VRDNIKU SA BRVNAROM NA PLACU OD 800 m², IDEALNO ZA STANOVANJE I POSLOVANJE!

pregledajte 31 slika
Bild 2000790
Bild 2000791
Vrsta kuca – prodaja
Lokacija Vrdnik – – -
Adresa
kuca površina 140m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Grejanje
Godina gradnje 2006
Dodatno
Cena 236.900€ [ 1692 €/m² ]
Prodaje se atraktivna kuća sa odvojenom brvnarom u predivno uređenom dvorištu punom zelenila. Nekretnina nudi savršenu kombinaciju stambenog prostora i mogućnost već razvijenog poslovanja u turizmu. • Plac: 800 m² sa pažljivo uređenim dvorištem, letnjikovcem sa roštiljem, baštenskom kućicom, pergolom i dve fontane. • Kuća: Sastoji se iz dve stambene jedinice: • Prizemlje (75 m²): spavaća soba, dnevna soba, kuhinja, kupatilo i wc. • Sprat (35 m²): zaseban ulaz, kuhinja, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba, radna soba i balkon. • Brvnara: Potpuno opremljen studio od 30 m², zasebna stambena jedinica. Brvnara i sprat kuće opremljeni su kao apartmani za izdavanje, idealni za turističku delatnost. • Infrastruktura: Struja, vodovod, mogućnost priključka na gas. • Grejanje: Kombinovano grejanje na struju i kamin. • Klima: Sve tri stambene jedinice su klimatizovane. Uknjiženo Privatna svojina Nekretnina se prodaje potpuno opremljena, sa već razrađenim poslovanjem. Prelepo dvorište i sadržaji pružaju izvanredan prostor za uživanje i opuštanje. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, obratite nam se već danas! Agencija Dva Zvona - 0659330044
ID nekretnine 203841
Izmena 03.09.2025
Ažuriran 19.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/kuca-prodaja-na-236900eur-140m2-sestosoban-203841
Kontakt
DVA ZVONA 1963 NEKRETNINE
DVA ZVONA 1963 NEKRETNINE
Novi Sad
Adresa: Jevrejska 16 Lok. I/1
Broj u registru: 1472
Pošalji upit