Kuća,350 m2, Inđija

pregledajte 21 slika
Bild 1321608
Bild 1321609
Vrsta kuca – prodaja
Lokacija Indjija
Adresa
kuca površina 350m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Kupatila 3 kupatila
Grejanje centralno
Stanje održavan
Garaža / Parking 1 X Garaža
Dodatno
Cena 130.000€ [ 371 €/m² ]
Kuća koja se u strukturi sastoji od podruma, prizemlja i sprata. Podrum kuće sastoji se od prostorija u kojima je smeštena ostava i kotao za grejanje te se u drugom delu nalazi lokal. Prizemlje kuće sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom te spavaće sobe. Na spratu kuće nalazi se kuhinja, i dve velike sobe i taj prostor je moguće uskladiti sa vlastitim potrebama. Kupatila su i u prizemlju i na spratu. U dvorištu kuće nalazi se objekat površine od oko 70-tak m2 ( kuhinja, dve sobe, hodnik kupatilo), odmah useljiv. Grejanje centralno, izolacija. Vlasništvo 1/1.
ID nekretnine 150730
Izmena 04.03.2024
Ažuriran 04.03.2024
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/indjija-kuca-prodaja-m2-130000eur-350m2-150730
Kontakt
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
INĐIJA
Adresa: KRALJA PETRA I BR. 9 LOKAL W2
Broj u registru: 644
Pošalji upit