Kuća,150 m2, Inđija

pregledajte 16 slika
Bild 2108225
Bild 2108226
Vrsta kuca , za više porodica – prodaja
Lokacija Indjija
Adresa
kuca površina 160m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Kupatila 1 kupatila
Grejanje etažno
Stanje održavan
Garaža / Parking 1 X Garaža
Dodatno
Cena 165.000€ [ 1031 €/m² ]
Prodaje se prostrana, visoko prizemna kuća ukupne površine 160 m², smeštena u jednoj od najatraktivnijih ulica u Inđiji. Idealna je kako za porodično stanovanje, tako i za poslovni prostor, s obzirom na lokaciju i raspored prostorija. Struktura kuće: Prizemlje: Ulazni hodnik, dve komforne spavaće sobe, kupatilo, kao i veliki otvoreni dnevni prostor koji obuhvata kuhinju, trpezariju i dnevni boravak sa izlazom na terasu. Suterenski nivo (ispod dela kuće): Velika prostorija pogodna za preuređenje u dodatni stambeni prostor, radionicu ili poslovni prostor. Potkrovlje (siva faza): Dostupno spoljnim stepeništem, predviđeno za kuhinju sa dnevnim boravkom, dve spavaće sobe i kupatilo. Kuća je kompletno izolovana, sa novom fasadom i renoviranim krovom sa izolacijom,PVC stolarija, parket i keramičke pločice u enterijeru.Grejanje je rešeno preko gasnih peći. U drugom delu prostranog dvorišta (8 ari) nalazi se mladi voćnjak, idealan za uživanje u prirodi ili sopstvenu proizvodnju. Mogućnost dvojnog stanovanja (prizemlje + potkrovlje) ili kombinovanja stambenog i poslovnog prostor. Dokumentacija i vlasništvo uredno.
ID nekretnine 212035
Izmena 13.10.2025
Ažuriran 13.10.2025
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/indjija-kuca-prodaja-150-m2-165000eur-160m2-212035
Kontakt
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
INĐIJA
Adresa: KRALJA PETRA I BR. 9 LOKAL W2
Broj u registru: 644
Pošalji upit