Na prodaju namešten stan u naselju Erdoglija, Kragujevac – 49 m² + terasa 16 m²

pregledajte 11 slika
Bild 2257749
Bild 2257750
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Kragujevac – Erdoglija – -
Adresa
stan površina 49m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Sobe 2,0 (Dvosoban)
Terase Terasa
Sprat 5 od 5 spratova,
Grejanje centralno
Dodatno
Cena 78.000€ [ 1591 €/m² ]
Na prodaju funkcionalan i svetao stan u naselju Erdoglija. Stan ima 49 m² stambenog prostora i prostranu terasu od 16 m², koja predstavlja veliku prednost i pruža dodatni prostor za odmor i uživanje. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade koja ne poseduje lift. Prodaje se kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Grejanje je centralno, a stan poseduje i klima uređaj, što omogućava prijatan boravak tokom cele godine. Struktura stana: dnevni boravak sa trpezarijom kuhinja spavaća soba kupatilo hodnik velika terasa od 16 m² Stan je uknjižen i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita, kao i putem kredita za mlade, što ga čini dostupnim širem krugu kupaca. Zbog dobre lokacije i funkcionalnog rasporeda prostorija, stan je idealan za život, ali i kao investicija za izdavanje. Kupac ne plaća agencijsku proviziju. Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.TV, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Internet, Telefon, Kablovska, Klima, Nije prizemlje Može na kredit Odmah useljiv Stara gradnja.
ID nekretnine 225655
Izmena 18.03.2026
Ažuriran 10.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/erdoglija-stan-prodaja-78000eur-49m2-dvosoban-225655
Kontakt
Kompas Nekretnine
Kompas Nekretnine
Beograd
Adresa: Kumodraška 144
Broj u registru: 1596
Pošalji upit