Tvoj novi dom u srcu Kragujevca – Erdoglija, 76m²
pregledajte 17 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Kragujevac – Erdoglija – - |
| Adresa | |
| stan površina | 75,96m² |
| Sobe | 3,0 (Trosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 4 od 4 spratova, |
| Grejanje | centralno |
| Dodatno | |
| Cena | 110.000€ [ 1448 €/m² ] |
| Prava prilika koju ne treba propustiti! Zamislite stan u kojem imate dovoljno prostora za komforan život, mirnu lokaciju, a opet ste na svega nekoliko minuta od centra grada. Upravo takav stan čeka na vas u Erdogliji Zašto je ovaj stan idealan za vas: - Odličan raspored -Prirodna svetlost tokom celog dana – dvostrana orijentacija -Mirna ulica, bez buke, a opet blizu svega što vam je važno -Velika terasa -Blizina škola, vrtića, prodavnica, gradskog prevoza -Idealno kako za porodice, tako i za investitore koji traže nekretninu za izdavanje Stara gradnja. | |
| ID nekretnine | 210986 |
| Izmena | 28.09.2025 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/erdoglija-stan-110000eur-75.96m2-trosoban-210986 |
Kontakt
KARDINAL RESIDENCE doo Jagodina
Jagodina
Adresa: Kneginje MIlice 23/4/3
Broj u registru: 2006