Odličan, renoviran, uknjižen
pregledajte 9 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Čukarica – Železnik |
| Adresa | Avalska |
| stan površina | 59m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 2,0 (Dvosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 3 od 4 spratova, |
| Grejanje | Etažno grejanje na struju |
| Podrum | Podrum |
| Dodatno | |
| Cena | 143.000€ [ 2423 €/m² ] |
| Odličan stan, uknjižen na 53m2 korisne površine plus terasa. Sunčan, svetao, funkcionalnog rasporeda - iz predsoblja u sve prostorije. Kompletno renoviran bez dodatnih ulaganja. Prostrana zastakljena terasa. Grejanje na inverter klime. Zgrada uredna i održavana. Parking ispred zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini prevoza, marketa, škole, vrtića... Odmah useljiv. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, terasa, podrum. Agencijska provizija 2% | |
| ID nekretnine | 230889 |
| Izmena | 22.05.2026 |
| Ažuriran | 22.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/cukarica-stan-prodaja-143000eur-59m2-dvosoban-230889 |
Kontakt
Beli grad nekretnine
Beograd
Adresa: Bulevar Mihajla Pupina 3/4
Broj u registru: 759