Banovo brdo, Žarka Vukovića Pucara
pregledajte 20 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Beograd – Čukarica – Banovo brdo |
| Adresa | Žarka Vukovića Pucara |
| stan površina | 86m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | 4,0 (Četvorosoban) |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 4 od 5 spratova, |
| Grejanje | Centralno grejanje |
| Dodatno | |
| Cena | 275.000€ [ 3197 €/m² ] |
| Čukarica, Banovo brdo, Žarka Vukovića Pucara, četvorosoban stan grejne površine 86m2, sprat 4/5, sa galerijom, dve terase, CG, predat za uknjižbu. Četvorosoban stan, koji je predmet prodaje, pozicioniran je na odličnoj lokaciji, u gradskom parku Banovo brdo, kao velikoj uređenoj zelenoj površini. Kompleks četvorospratnica gradilo je devedesetih godina Građevinsko preduzeće "Graditelj", sa građevinskom i upotrebnom dozvolom. Stan se nalazi na četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan i izuzetno dobro osvetljen. Ima fukcionalan raspored, bez prolaznih prostorija. Koncipiran je u dva nivoa. U prvom nivou, korisne površine 55m2 (plus dve terase - 5,66m2), nalazi se dnevna soba sa terasom, trpezarija, kuhinja, predsoblje, spavaća soba sa terasom, kupatilo i toalet. Na galeriji, korisne površine 31m2, nalaze se dve spavaće sobe, predsoblje i kupatilo. Pozicija stana i zgrade je u neposrednoj blizini Požeške ulice, pa je lokacija odlično povezana sa centrom i svim delovima grada. Agencijska provizija 2% | |
| ID nekretnine | 229467 |
| Izmena | 05.05.2026 |
| Ažuriran | 23.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/cukarica-stan-275000eur-86m2-cetvorosoban-229467 |
Kontakt
Beli grad nekretnine
Beograd
Adresa: Bulevar Mihajla Pupina 3/4
Broj u registru: 759