Na prodaju kuca 300m², Branko Bjegovic

pregledajte 8 slika
Bild 2260735
Bild 2260736
Vrsta kuca – prodaja
Lokacija Niš – Crveni Krst – - – Branko Bjegović
Adresa
kuca površina 206m²
Grejanje čvrsta goriva
Dodatno
Cena 175.000€ [ 849 €/m² ]
Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Nalazi na placu površine 2,72 ara i sastoji se od tri etaže, svaka površine 103 m², strukture prizemlje + sprat + potkrovlje (206 m² uknjiženo + potkrovlje). Kuća se prodaje sa nameštajem. Nekretnina je u izvornom stanju. Raspored prostorija na svakoj etaži: hodnik dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom 2 spavaće sobe kupatilo terasa Grejanje je na drva, kao i TA peć. Zbog rasporeda prostorija i odvojenih etaža, kuća je pogodna kako za porodično stanovanje, tako i za više stambenih jedinica Za vise informacija kontaktirajte nas. Agencijska provizija u skladu sa opstim uslovima poslovanjaŠporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Za adaptaciju Izvorno stanje. Stara gradnja.
ID nekretnine 225954
Izmena 02.05.2026
Ažuriran 10.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/crveni-krst-kuca-175000eur-206m2-8-0-soba-225954
Kontakt
Kompas Nekretnine
Kompas Nekretnine
Beograd
Adresa: Kumodraška 144
Broj u registru: 1596
Pošalji upit