Ekskluzivan salonski četverosoban stan u centru grada
pregledajte 1 slika
| Vrsta | stan – prodaja |
| Lokacija | Jagodina – Centar – - |
| Adresa | |
| stan površina | 134m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Sobe | |
| Terase | Terasa |
| Sprat | 3 od 3 spratova, |
| Grejanje | |
| Stanje | novogradnja |
| Godina gradnje | 1990 |
| Dodatno | |
| Cena | 200.000€ [ 1492 €/m² ] |
| NA PRODAJU – EKSKLUZIVAN SALONSKI ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU GRADA Prodaje se izuzetan salonski četvorosoban stan u samom centru grada, smešten u novijoj, manjoj zgradi u glavnoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan odiše komforom, elegancijom i funkcionalnošću, idealan za porodično stanovanje ili reprezentativan gradski život. Struktura stana: prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom prelep, veliki kamin koji prostoru daje poseban šarm i toplinu tri komforne spavaće sobe veliko, moderno i funkcionalno kupatilo terasa za uživanje i odmor Stan je izuzetno svetao, sa visokim plafonima i salonskim rasporedom koji pruža osećaj prostranosti i luksuza. Kvalitetna gradnja, mirno okruženje i mali broj stanova u zgradi dodatno doprinose udobnosti stanovanja. Lokacija: strogi centar grada – glavna ulica U neposrednoj blizini svi sadržaji: prodavnice, škole, vrtići, banke, restorani, kafići i gradske institucije Ovaj stan predstavlja retku priliku na tržištu – savršen spoj prestižne lokacije, komfora i salonskog stila. Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999, 00381 69 1 222 999 Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i praznicima! Nije prizemlje Odmah useljiv | |
| ID nekretnine | 218624 |
| Izmena | 01.01.2026 |
| Ažuriran | 19.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/centar-stan-prodaja-200000eur-134m2-218624 |
Kontakt
KARDINAL RESIDENCE doo Jagodina
Jagodina
Adresa: Kneginje MIlice 23/4/3