Prodaja stanova u Kragujevcu – novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici, centar,44.04m2

pregledajte 6 slika
Bild 2124926
Bild 2124927
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Kragujevac – Centar – -
Adresa
stan površina 44,04m²
Sobe 1,5 (Jednoiposoban)
Terase
Sprat 3 od 6 spratova,
Grejanje
Dodatno
Cena 96.888€ [ 2200 €/m² ]
Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih radova. Svaki stan ima funkcionalan raspored i odličnu strukturu, čime je obezbeđena maksimalna iskorišćenost prostora i komfor stanovanja. Projekat je podeljen u tri faze izgradnje. Kompleks poseduje garažna i parking mesta, što ga čini modernim i funkcionalnim stambenim okruženjem koje odgovara potrebama savremenog života. Kupovina stana u ovom luksuznom kompleksu predstavlja sigurnu investiciju i priliku za savršen dom u srcu grada. Budite među prvima koji će obezbediti toplu budućnost za svoje najmilije. Na iskazanu cenu se dodaje i PDV u iznosu od 10%. Agencijska provizija u skladu je sa opštim uslovima poslovanja. Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.
ID nekretnine 213509
Izmena 09.05.2026
Ažuriran 10.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/centar-stan-96888eur-44.04m2-jednoiposoban-213509
Kontakt
Kompas Nekretnine
Kompas Nekretnine
Beograd
Adresa: Kumodraška 144
Broj u registru: 1596
Pošalji upit