Trosoban stan, 71 m², Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

pregledajte 13 slika
Bild 2290235
Bild 2290236
Vrsta stan , visoko prizemlje – prodaja
Lokacija Novi Sad – Bulevar Oslobođenja – -
Adresa
stan površina 71m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Sobe 3,0 (Trosoban)
Terase
Sprat visoko prizemlje od 5 spratova · sa Liftom
Grejanje centralno
Garaža / Parking 1 X Parking
Podrum Podrum
Dodatno
Cena 202.776€ [ 2856 €/m² ]
Prodaje se trosoban stan od 71 m² na Bulevaru Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića, u Novom Sadu. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade od 5 spratova, izgrađene 2008. godine, sa liftom, podrumom i video nadzorom. Raspored obuhvata veliku dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, dva kupatila i ostavu. Stan je u uobičajenom stanju, polunamešten i opremljen internetom, TV-om, klimom, veš mašinom, kuhinjskim elementima, frižiderom, šporetom, rernom, ležajem i plakarom. Grejanje je centralno, stan je orijentisan ka jugoistoku i gleda na dvorište. Uz stan ide parking u dvorištu zgrade, a zgrada poseduje i biciklanu. Uknjižen je 1/1, useljiv odmah po isplati i moguć je kupovina putem kredita. Na par minuta hoda su Futoška pijaca i centar, a u blizini su vrtić, škole, market, apoteka i pekara. Agencija Kompas Nekretnine – Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina. Za više informacija i zakazivanje gledanja nekretnine slobodno nas kontaktirajte.TV, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Video nadzor, Internet, Telefon, Kablovska, Klima, Nije poslednji sprat Može na kredit Odmah useljiv Izvorno stanje.
ID nekretnine 228628
Izmena 17.04.2026
Ažuriran 10.05.2026
Link https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/bulevar-oslobodjenja-202776eur-71m2-trosoban-228628
Kontakt
Kompas Nekretnine
Kompas Nekretnine
Beograd
Adresa: Kumodraška 144
Broj u registru: 1596
Pošalji upit