NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZINI HOTELA ŠERATON, UKNJIŽEN, ODLIČNA LOKACIJA

pregledajte 22 slika
Bild 2308805
Bild 2308806
Vrsta stan – prodaja
Lokacija Novi Sad – Bulevar Evrope – -
Adresa Polgar Andraša
stan površina 96m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina
Sobe 4,0 (Četvorosoban)
Terase Terasa
Sprat 3,
Duplex Duplex stan
Grejanje ta
Dodatno
Cena 188.700€ [ 1965 €/m² ]
Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Evrope, u blizini hotela Šeraton. Nekretnina se nalazi u ulici Polgar Andraša, na trećem spratu kvalitetno građene stambene zgrade. Stan je uknjižen i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Spreman je za odmah useljenje, a postoji i mogućnost zamene za manji stan uz doplatu. Ova nekretnina je odličan izbor za porodični život zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, prostranim sobama i mirnoj dvorišnoj orijentaciji koja pruža maksimalnu udobnost i minimalnu izloženost gradskoj buci. Stan se prostire na dva sprata. Donji sprat se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, koja ima posebnu ostavu. Dnevni deo se otvara na terasu sa prelepim pogledom na Frušku goru. Gornji sprat obuhvata tri spavaće sobe, kupatilo, dodatnu terasu i ostavu sa mogućnošću organizovanja garderobera. Stan ima ukupno: tri spavaće sobe dnevna soba kuhinja sa trpezarijom dve terase dva kupatila dve ostave Nekretnina ima sopstveno grejanje na struju, što omogućava veoma niske mesečne troškove. Prodaje se sa opremljenom kuhinjom. Stan je izuzetno svetao, prostran i funkcionalan, sa odličnim rasporedom i prelepim pogledom na prirodu. Iako se nalazi u blizini Bulevara Evrope, zahvaljujući dvorišnoj orijentaciji pruža mir i privatnost. Lokacija je idealna za porodični život jer se u neposrednoj blizini nalaze pijace, restorani, škole, vrtići, dečija igrališta, šetalište i svi sadržaji neophodni za udoban život. Ako tražite četvorosoban stan na prodaju u Novom Sadu, dupleks u blizini Bulevara Evrope ili porodični stan na odličnoj lokaciji, ova nekretnina je odlična prilika. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Kompas Nekretnine - Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.Kuhinjski elementi, Nije prizemlje Može na kredit Odmah useljiv Ostava