Meljak, asfalt, gradska voda, termo fasada, 2 garaže, 13a ..
pregledajte 20 slika
| Vrsta | kuca – prodaja |
| Lokacija | Beograd okolina – Barajevo – Barajevo okolina – Meljak |
| Adresa | MELJAK |
| kuca površina | 103m² , uknjižena nekretnina , uknjižena nekretnina |
| Grejanje | |
| Garaža / Parking | 1 X Garaža |
| Dodatno | |
| Cena | 130.000€ [ 1262 €/m² ] |
| Meljak, asfalt, gradska voda, termo fasada, kuća sa 2 garaže na 13a .. / nedaleko od Ibarske magistrale i restorana "KOD MOMČILA", ul. Save Radosavljevića, novija kuća pr+spr, asfalt, gradska voda, termo fasada, trofazna struja, plac sa izlazom na 2 ulice, porodična stambena zgrada u funkciji je kao 2 stambene jedinice, u prizemlju 49m2 i 53m2 na spratu, prostrana Terasa, 3 kupatila, 2 kuhinje + letnja kuhinja u pomoćnoj zgradi, pušnica, 2 garaže, parkinzi na placu, bašta, voćke, zelenilo, blizina prevoza i prodavnica, uknženo na 103m2 na 12,9 ari .. .. video klip: https://youtu.be/MUek16Web-g .. .. AGENCIJSKA PROVIZIJA 2% .. | |
| ID nekretnine | 206717 |
| Izmena | 04.05.2026 |
| Ažuriran | 04.05.2026 |
| Link | https://www.e-Belgrade.net/nekretnina/barajevo-kuca-130000eur-103m2-cetvorosoban-206717 |
Kontakt
Elegant nekretnine
Beograd
Adresa: Lamartinova 36, 11000, Vračar
Broj u registru: 224